|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| قطر سیم: | حداقل 1.5 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | coated tufflex screen,pu coated tufflex screen,3mm polyurethane screen mesh |
||
طراحی شده به طور خاص برای کاربردهای سختگیرانه تخلیه آب، پرده تخلیه آب فشار بالا Tufflex استانداردهای جدیدی در بهره وری کاهش رطوبت تعیین می کند.ساخت نوآورانه صفحه نمایش شامل یک هسته فولادی 3 میلی متری است که در یک پوشش پلی اورتان خاص ساخته شده است، ایجاد یک کامپوزیت فوق العاده با دوام که مقاومت در برابر بار تنش شدید تا 950 N / mm2
سوراخ های 2.5 میلی متری که با دقت طراحی شده اند به طور بهینه طراحی شده اند تا تخلیه آب را به حداکثر برسانند در حالی که ذرات نازک ارزشمند را به طور موثر حفظ می کنند.به طور مداوم به کاهش میزان رطوبت تا 35 درصد در زغال سنگ دست می یابیم، غلظت مواد معدنی و خاردار.
تکنولوژی پیشرفته پوشش مولکولی این صفحه تضمین می کند چسبندگی کامل بین هسته فولادی و پلی اورتاناز بین بردن لایه کشی حتی در حالت خم کردن مداوم در طول عملیات چرخه بالا.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | هسته فولادی + PU |
| عرض سوراخ | 2.5 میلی متر |
| اندازه دیافراگم | 3mm مربع یا OEM |
| قدرت کششی | 950 N/mm2 |
| محدوده دما | -40°C تا +90°C |
| اندازه پنل | OEM |
| کشش | 450 درصد |
HUATAO با پنل های Ultra-Wear ما کیفیت پیشرو را تضمین می کند، که توسط یک گارانتی 18 ماهه پشتیبانی می شود. شبکه لجستیکی جهانی ما تحویل در عرض 3 هفته برای اندازه های استاندارد را تضمین می کند،با پیکربندی سفارشی در دسترس در 4-5 هفته.
هر پنل از کنترل کیفیت صمیمانه ای با گواهینامه ایزو 9001 برای اطمینان از عملکرد مطلوب در عملیات پردازش مواد معدنی شما، تحت پوشش قرار می گیرد.ما پشت کیفیت و عملکرد از ما Tufflex Ultra-Wear معدن صفحه نمایش پانل.
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567