|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| قطر سیم: | 1.5 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | PU-coated mining screen mesh,1.5mm Mining Screen Mesh,rectangular hole mining mesh |
||
طراحی شده برای معادن و معادن، Huatao جایگزین Tufflex صفحه نمایش ترکیب پیوندهای سیم پوشانده شده با پلی اورتان (1.5-12mm قطر) و سیم های مصنوعی برای ارائه عملکرد برتر نسبت به سیم بافته سنتیپوشش پلی اورتان که بر روی هر دو نوع طناب اعمال می شود، یک سطح ضد چسب ایجاد می کند که از چسبیدن مواد و انسداد جلوگیری می کند، که یک مشکل رایج در رسانه های صفحه نمایش قدیمی است.
گشایش ها، در شکل مربع یا مستطیل در دسترس هستند، 1.5mm تا 45mm را پوشش می دهند، با سوراخ های مستطیل سفارشی به اندازه 0.7mm برای وظایف جداسازی دقیق.این تنوع باعث می شود تافلیکس برای همه چیز از غربالگری سنگ های خشن تا طبقه بندی دقیق مواد معدنی مناسب باشد..
ساخت آن به طور کامل یا به طور جزئی جوش داده شده است، دوام را افزایش می دهد، در حالی که ورق های پلی اورتان جوش شده اختیاری مناطق مستعد ضربه، مانند نزدیک قلاب ها را تقویت می کنند و مقاومت در برابر سایش را افزایش می دهند.
چیزی که Huatao Replace Tufflex را از دیگران متمایز می کند، سازگاری آن با تجهیزات موجود است: برای جایگزینی پرده های سیم بافته نیازی به تغییر نیست.با چک کردن تنش که شبیه پروتکل های سنتی استدر تنظیمات تنش پایانی، سیم های مصنوعی را می توان در جریان متقابل یا زیر سیم های سیم قرار داد، که به استراتیفیکیشن ذرات کمک می کند.و فواصل طولانی تر بین تعویض ها برای به حداکثر رساندن بهره وری در عملیات شلوغ.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | سیم فولادی پوشش PU |
| قطر سیم | 2.5 میلی متر |
| اندازه دیافراگم | 5 میلی متر مربع |
| قدرت کششی | 850 N/mm2 |
| محدوده دما | -40°C تا +90°C |
| وزن | 12.5 kg/m2 |
| منطقه باز | 38 درصد |
HUATAO با پنل های Ultra-Wear ما کیفیت پیشرو را تضمین می کند، که توسط یک گارانتی 18 ماهه پشتیبانی می شود. شبکه لجستیکی جهانی ما تحویل در عرض 3 هفته برای اندازه های استاندارد را تضمین می کند،با پیکربندی سفارشی در دسترس در 4-5 هفته. هر پنل از چک کیفیت صمیمانه ای با گواهینامه ISO 9001 برای اطمینان از عملکرد مطلوب در عملیات پردازش مواد معدنی شما برخوردار است.
در HUATAO، ما پشت کیفیت و عملکرد صفحه نمایش معدن Ultra-Wear Tufflex مان ایستاده ایم.هر پنل تحت کنترل کیفیت صمیمانه ای با گواهینامه ISO 9001 قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردهای صنعت را برآورده می کند.
یک تصویر نزدیک از قلاب های Tufflex Screen Mesh که ساخت دقیق را نشان می دهد:
پردازش تولید کارخانه از شبک صفحه نمایش توفلیکس:
بسته بندی و تدارکات:
نمونه های کاربرد:
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567