|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| قطر سیم: | 2.5 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | PU-coated wire rope screen,10mm aperture mining screen,Tufflex wire rope mesh |
||
در غربالگری معدن و معدن، Huatao Replacement Tufflex به عنوان یک تغییر دهنده بازی ظاهر می شود: یک رسانه صفحه پوشانده شده با پلی اورتان که فضای باز سیم با عملکرد برتر ازدواج می کند.طراحی آن شامل طناب های سیم است..5-12mm) و سیم های مصنوعی، هر کدام در یک لایه پلی اورتان با دوام احاطه شده است. این پوشش یک سطح اصطکاک کم ایجاد می کند که در برابر انسداد و چسبندگی مواد مقاومت می کند،تضمین جریان بدون وقفه حتی با گل چسبناک یا سنگ مرطوب.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | سیم فولادی پوشش PU |
| قطر سیم | 2.5 میلی متر |
| اندازه دیافراگم | 5 میلی متر مربع |
| قدرت کششی | 850 N/mm2 |
| محدوده دما | -40°C تا +90°C |
| وزن | 12.5 kg/m2 |
| منطقه باز | 38 درصد |
HUATAO با پنل های Ultra-Wear ما کیفیت پیشرو را تضمین می کند، که توسط یک گارانتی 18 ماهه پشتیبانی می شود. شبکه لجستیکی جهانی ما تحویل در عرض 3 هفته برای اندازه های استاندارد را تضمین می کند،با پیکربندی سفارشی در دسترس در 4-5 هفته. هر پنل از چک کیفیت صمیمانه ای با گواهینامه ISO 9001 برای اطمینان از عملکرد مطلوب در عملیات پردازش مواد معدنی شما برخوردار است.
صفحه نمایش ها در مواد ضد رطوبت و جذب شوک بسته بندی شده و برای ردیابی قابل استفاده برچسب گذاری شده اند. اندازه های سفارشی و نام تجاری OEM به راحتی پذیرفته می شوند.
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567