|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| ضخامت: | 20 میلی متر، 30 میلی متر، 40 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | high elasticity polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen panels |
||
سيوه ارتجاعي اولتراسونيک جديد با گارانتي 6 ماهه
HUATAO Polyurethane Screen Mesh یک راه حل غربالگری پیشرفته است که برای برنامه های کاربردی صنعتی مورد نیاز، از جمله معدن، پردازش زغال سنگ، استخراج سنگ و ساخت و ساز طراحی شده است.از استومرهای پلی اورتان (PU) برتر ساخته شده است، این شبکه صفحه نمایش در مقاومت در برابر فرسایش، مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر، فراتر از صفحه نمایش های فلزی و لاستیکی سنتی است. با اندازه های دیافراگم قابل تنظیم و طرح های ساختاری،درجه بندی دقیق و بهره وری بالا برای مواد خشک یا مرطوب را تضمین می کند.
| مواد | قاب فولادی و سطح پلی اورتان |
|---|---|
| ضخامت | 30 میلیمتر، 40 میلیمتر، 50 میلیمتر |
| اندازه باز کردن | عرض سوراخ 0.1mm - 2.5mm |
| عرض صفحه نمایش | 305mm، 500mm، 515mm (طراحی های سفارشی در دسترس) |
| طول صفحه نمایش | 305mm، 610mm، 650mm، 915mm، 1200mm، 1220mm (طراحی های سفارشی در دسترس) |
| نوع اتصال | بولت ها، ناخن گل سرخ، نوار تراش، پشتیبانی ریل |
بسته بندی جعبه های چوبی برای حمل و نقل و ذخیره سازی امن
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567