|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| ضخامت: | 20 میلی متر، 30 میلی متر، 40 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | 300x300 polyurethane dewatering screen,mining coal screen panels,polyurethane screen mesh for dewatering |
||
پانل های صفحه نمایش پولیوریتان ماژولار رسانه های غربالگری با عملکرد بالا هستند که از پلیوریتان مقاوم در سایش ساخته شده اند و اغلب با یک قاب فولادی یکپارچه تقویت می شوند.طراحی شده برای استفاده در پرده های ارتعاش، آنها به طور کارآمد طیف گسترده ای از مواد را جدا و طبقه بندی می کنند، از جمله سنگ سنگ، شن، سنگ شکن و مواد معدنی مختلف. ماهیت ماژولار آنها امکان جایگزینی سریع پانل های فردی را فراهم می کند.کاهش قابل توجهی از زمان توقف نگهداری و هزینه های عملیاتی.
| مواد | قاب فولادی و سطح پلی اورتان |
|---|---|
| ضخامت | 30 میلیمتر، 40 میلیمتر، 50 میلیمتر |
| اندازه باز کردن | عرض سوراخ 0.1mm - 2.5mm |
| عرض صفحه نمایش | 305mm، 500mm، 515mm (دیگران می توانند طراحی شوند) |
| طول صفحه نمایش | 305mm، 610mm، 650mm، 915mm، 1200mm، 1220mm (دیگر می تواند طراحی شود) |
| نوع اتصال | بولت ها، ناخن گل سرخ، نوار تراش، پشتیبانی ریل |
"تفوق در غربالگری خوب":ایده آل برای هر دو غربالگری مرطوب و خشک و همچنین وظایف اسکالپ اولیه است.
طراحی ضد انسداد:بازیهای مخروطی یا پیچ خورده به جلوگیری از انباشت مواد و کور شدن آن کمک می کنند، به ویژه با تغذیه مرطوب یا چسبنده.
کاهش صدا:خواص خنک کننده ذاتی پلی اورتان به ایجاد یک محیط خاموش تر کمک می کند.
بسته بندی جعبه های چوبی برای حمل و نقل و ذخیره سازی امن
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| شبکه سیم خود تمیز کننده | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567