|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| ضخامت: | 20 میلی متر، 30 میلی متر، 40 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | ws 85 modular screens 300×305mm,300×305mm polyurethane modular screens,300×610mm polyurethane modular screens |
||
پانل های صفحه نمایش پاک کننده آب پلی اورتان با عملکرد بالا که برای دوام و کارایی در کاربردهای صنعتی سخت طراحی شده اند.
| ✅ دوام | 8-10 برابر طول عمر در مقابل فولاد، ضد خشکی، مقاوم در برابر ترک |
| ✅ کارایی | خود تمیز کردن، ضد انسداد، 30٪ صرفه جویی در انرژی |
| ✅ سفارشی سازی | اندازه های دیافراگم (0.1-170mm) ، اشکال، سازگاری ماژولار |
| ✅ گواهینامه | ضد شعله، غیر سمی، مطابق با ISO |
| مواد | قاب فولادی و سطح پلی اورتان |
| ویژگی | WS85، مقاوم به پوشیدن، کارآمد و آسان برای نصب |
| ضخامت | 30 میلیمتر، 40 میلیمتر، 50 میلیمتر |
| اندازه باز کردن | عرض سوراخ 0.1mm - 2.5mm |
| عرض صفحه نمایش | 305mm، 500mm، 515mm (دیگران می توانند طراحی شوند) |
| طول صفحه نمایش | 305mm، 610mm، 650mm، 915mm، 1200mm، 1220mm (دیگر می تواند طراحی شود) |
| نوع اتصال | WS85 |
| درخواست ها |
|
بسته بندی جعبه های چوبی برای حمل و نقل و نگهداری امن
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567