|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| ضخامت: | 20 میلی متر، 30 میلی متر، 40 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | polyurethane modular screen ws85,wear resistance polyurethane modular screen,modular polyurethane screen |
||
پانل های صفحه نمایش پاک کننده آب پلی اورتان WS85 برای برتری در بخش های معدن و غربالگری سنگ شکن طراحی شده اند.آنها دارای یک سطح بسیار انعطاف پذیر با طراحی ضد انسداد کارآمد هستندفرآیند ریختن تضمین یکپارچه و کیفیت بالا پایان، ارائه راه حل های جامع برای عملیات تخلیه آب و غربالگری.
ماژول صفحه نمایش فابریکی OEM WS85 یک صفحه نمایش پلی اورتان ارتعاش دهنده با انعطاف پذیری بالا است که برای جداسازی کارآمد در معدن طراحی شده است.مقاومت و انعطاف پذیری بالایی دارد، متناسب با مدل های مختلف صفحه نمایش لرزش با گزینه های نصب انعطاف پذیر.
| دوام | 8-10 برابر طول عمر در مقابل فولاد، ضد خشکی، مقاوم در برابر ترک |
|---|---|
| کارایی | خود تمیز کردن، ضد انسداد، 30٪ صرفه جویی در انرژی |
| سفارشی سازی | اندازه های دیافراگم (0.1-170mm) ، اشکال، سازگاری ماژولار |
| گواهینامه | ضد شعله، غیر سمی، مطابق با ISO |
| مواد | قاب فولادی و سطح پلی اورتان |
|---|---|
| ویژگی | WS85، مقاوم به پوشیدن، کارآمد و آسان برای نصب |
| ضخامت | 30 میلیمتر، 40 میلیمتر، 50 میلیمتر |
| اندازه باز کردن | عرض سوراخ 0.1mm - 2.5mm |
| عرض صفحه نمایش | 305mm، 500mm و 515mm، دیگران می توانند طراحی شوند |
| طول صفحه نمایش | 305mm، 610mm، 650mm، 915mm، 1200mm و 1220mm، دیگران می توانند طراحی شوند |
| نوع اتصال | WS85 |
| درخواست |
|
بسته بندی شده در جعبه های چوبی امن برای حمل و نقل و نگهداری امن.
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567