|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| ضخامت: | 20 میلی متر، 30 میلی متر، 40 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | polyurethane modular screen 305x305mm,WS 85 iron ore screen,modular screen for ore screening |
||
صفحه نمایش ماژولار پلی اورتان باز WS 85 از HUATAO دارای یک فرآیند تولید پیشرفته باز است که در آن سفت شدن در دمای بالا پیوند مولکولی را تقویت می کند،ایجاد یک ساختار فوق العاده قویاین مهندسی اطمینان از دوام برتر است که به طور قابل توجهی از صفحه های لاستیکی و فلزی سنتی برتر است، و آن را برای محیط های سخت مانند معادن زغال سنگ و عملیات سنگ آهن ایده آل می کند.
با مقاومت عالی در برابر اسید و قلی، این صفحه نمایش با اطمینان در شرایط خوردگی از تخلیه تخلیه آب تا پردازش چسب انجام می شود. اندازه های دقیق خیاط (0.075mm تا 0.075mm).8mm) امکان طبقه بندی دقیق از اندازه های مختلف ذراتدر حالی که ضریب اصطکاک پایین مانع از چسبیدن مواد و به حداقل رساندن انسداد می شود. خواص انعطاف پذیر صفحه نمایش اجازه می دهد تا دستکاری کارآمد حجم های بزرگ را در حالی که اطمینان از خشک شدن کامل است.
نصب با گزینه های متعدد از جمله میخ ها، بولت ها یا صندلی های ریل و اندازه های سفارشی (305 × 305 میلی متر، 600 × 600 میلی متر و غیره) برای متناسب بودن با هر دستگاه صفحه نمایش ساده می شود.طراحی منحصر به فرد MDI با سختی دوگانه، سخت تر از زیر، انعطاف پذیری را افزایش می دهد، انسداد را کاهش می دهد و طول عمر خدمات را افزایش می دهد و آن را به یک انتخاب برتر برای برنامه های غربالگری با عملکرد بالا تبدیل می کند.
| دوام: | 8-10 برابر طول عمر در مقابل فولاد، ضد خشکی، مقاوم در برابر ترک |
| کارایی: | خود تمیز کردن، ضد انسداد، 30٪ صرفه جویی در انرژی |
| سفارشی سازی: | اندازه های دیافراگم (0.1-170mm) ، اشکال، سازگاری ماژولار |
| گواهی: | ضد شعله، غیر سمی، مطابق با ISO |
| مواد | قاب فولادی و سطح پلی اورتان |
| ویژگی | WS85، مقاوم به پوشیدن، کارآمد و آسان برای نصب |
| ضخامت | 30 میلیمتر، 40 میلیمتر، 50 میلیمتر |
| اندازه باز کردن | عرض سوراخ 0.1mm - 2.5mm |
| عرض صفحه نمایش | 305mm، 500mm، 515mm (دیگران می توانند طراحی شوند) |
| طول صفحه نمایش | 305mm، 610mm، 650mm، 915mm، 1200mm، 1220mm (دیگر می تواند طراحی شود) |
| نوع اتصال | WS85 |
بسته بندی جعبه های چوبی برای حمل و نقل و ذخیره سازی امن
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567