|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| مواد: | لاستیک با لباس بلند + قاب فولادی | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | 305×610mm Rubber Screen Panel,90 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,Heavy-Duty Modular Screen Panel |
||
پانل لاستیکی سنگین 305*610mm 90 سختی ساحل SVR باز کردن سنگ آهن
پانل های صفحه نمایش لاستیکی برتر برای کاربردهای معدن
پانل های صفحه نمایش لاستیکی اجزای ضروری در عملیات معدن هستند که برای مرتب کردن مواد با اندازه با استفاده از افق های دقیق طراحی شده اند.پنل های سنگین HUATAO دارای ترکیبات مخصوص لاستیکی هستند که مقاومت در برابر مواد خیس مانند سنگ آهن و گرانیت را به حداکثر می رسانندساخت قاب استیل تقویت شده مقاومت در برابر ضربه های شدید در حالی که کاهش فشار بر ماشین آلات غربالگری، به طور قابل توجهی طول عمر تجهیزات.
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| مواد | لاستیک و قاب فولادی با قابلیت فرسایش بالا |
| نوع | پانل لاستیکی SELM یا سفارشی |
| ضخامت | 25-40mm (تخصیص پذیر) |
| اندازه سوراخ | 10-50mm (قابل تنظیم) |
| اندازه استاندارد | 610*305*40mm، 305*305*40mm |
| وزن | <15kg/m2 (15mm ضخامت) |
| درخواست ها | طبقه بندی معدن، شستشوی زغال سنگ، پردازش مواد معدنی |
تمام پنل ها به طور امن در جعبه های چوبی برای حمل و نقل بین المللی ایمن بسته بندی شده اند.
تیم مهندسی HUATAO صفحه های لاستیکی را برای ویژگی های خاص مواد سفارشی می کند، با تولید گواهینامه ایزو 14001. کنترل کیفیت ما از استانداردهای صنعت فراتر می رود،تضمین عملکرد قابل اعتماد در کارخانه پردازش شماپیکربندی های استاندارد در 25 روز، با گزینه های سریع در دسترس است.
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
|---|---|
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567