|
|
جزئیات محصول:
پرداخت:
|
| اندازه دیافراگم: | 120 میلی متر | ||
|---|---|---|---|
| برجسته کردن: | 120mm Aperture Rubber Screen Panel,70mm Thick Rubber Screen Panel,305×610mm Rubber Screen Panel |
||
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| مواد | لاستیک و قاب فولادی با قابلیت فرسایش بالا |
| نوع | پانل لاستیکی SELM یا سفارشی |
| ضخامت | 25-40mm (تخصیص پذیر) |
| اندازه سوراخ | 10-50mm (قابل تنظیم) |
| اندازه | 610×305×40mm، 305×305×40mm |
| وزن | <15kg/m2 (15mm ضخامت) |
| درخواست ها | طبقه بندی معدن، شستشوی زغال سنگ، پردازش مواد معدنی |
تیم مهندسی HUATAO پرده های لاستیکی را برای ویژگی های خاص مواد سفارشی می کند ، با تولید گواهینامه ISO 14001.پیکربندی استاندارد در 25 روز با گزینه های سریع در دسترس استکنترل کیفیت سختگیرانه ما از استانداردهای صنعت فراتر می رود و عملکرد قابل اعتماد در کارخانه پردازش شما را تضمین می کند.
بسته بندی جعبه های چوبی تضمین حمل و نقل و دستکاری امن.
| محصول | محصول |
|---|---|
| پرده ی اورتان | صفحه توفلیکس |
| شبكه پرده پاک کننده آب از پلی اورتان | WS 85 صفحه نمایش ماژولار |
| پانل های صفحه نمایش پلی اورتان | صفحه نمایش های جایگزین Rotex |
| صفحه نمایش لاستیکی | شبكه ي صفحه لرزش دار |
| خود تمیز کردن براق سیم | صفحه شاکر شیل |
تماس با شخص: Maple
تلفن: +86 15103371897
فکس: 86--311-80690567